Wybrano osoby do projektu

W dniach 7 -10 stycznia odbyło się posiedzenie komisji rekrutacyjnej powołanej przez Wójta Gminy Niwiska.

Komisja wyłoniła 120 osób (spośród 139 zgłoszonych), które zakwalifikowały się do udziału w projekcie. Weryfikacja formularzy zgłoszeniowych opierała się na zapisach obowiązującego regulaminu Projektu. Warto nadmienić, iż Projekt skierowany jest do rożnych grup wsparcia z podziałem ilościowym (zgodnie z zapisami regulaminu).

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie:

Nazwisko i imię Miejscowość
Wilk Bernadeta Niwiska
Sokalska Bożena Hucina
Trznadel Aleksander Leszcze
Fitał Monika Trześń
Żądło Sylwia Siedlanka
Skrzypek Janusz Siedlanka
Suchcicka Krzysztofa Siedlanka
Michalska Małgorzata Zapole
Krupa Barbara Przyłęk
Chmielowiec Agnieszka Siedlanka
Krupa Marta Niwiska
Urban Małgorzata Hucina
Dłużeń Jerzy Hucisko
Dziadura Agnieszka Siedlanka
Wołowiec Elżbieta Przyłęk
Gola Danuta Niwiska
Grabiec Helena Hucisko
Piechota Maria Kosowy
Wrażeń Agnieszka Niwiska
Piłat Tomasz Hucina
Bajor Anna Zapole
Fitał Monika Przyłęk
Serafińska Elżbieta Niwiska
Polak Maria Przyłęk
Kubik-Byczek Anna Zapole
Jemioło Urszula Leszcze
Olszowy Matylda Kosowy
Grabiec Edyta Siedlanka
Żądło Bożena Trześń
Kozak Andrzej Przyłęk
Żądło Stanisław Hucisko
Przybyło Barbara Siedlanka
Gruszka Alina Hucisko
Golanko Robert Niwiska
Helowicz Renata Hucisko
Magda Elżbieta Kosowy
Wesołowska Krzysztofa Niwiska
Wrażeń Katarzyna Trześń
Bryk Robert Niwiska
Stobierski Daniel Siedlanka
Kasza Wiesława Niwiska
Wąsik Joanna Siedlanka
Kulig Piotr Trześń
Bańkowska Józefa Niwiska
Ozimek Anna Niwiska
Kmiotek Barbara Siedlanka
Jemioło Małgorzata Hucisko
Gruszka Sławomir Hucisko
Rębisz Agnieszka Kosowy
Draus Elżbieta Trześń
Piłat Barbara Przyłęk
Kowalska Małgorzata Niwiska
Chlebowska Patrycja Hucina
Wajda Genowefa Kosowy
Jaskot Renata Siedlanka
Magda Maria Siedlanka
Budzińska-Ozimek Edyta Niwiska
Skowron Lesław Hucina
Wilk Bartłomiej Leszcze
Jemioło Zygmunt Niwiska
Kiwak Adam Siedlanka
Chruściel Elżbieta Niwiska
Stobierska Małgorzata Siedlanka
Saj Danuta Niwiska
Szczepanek Ryszard Trześń
Magda Stanisław Kosowy
Mazur Stanisław Niwiska
Serafin Jan Zapole
Magda Grażyna Przyłęk
Żądło Ryszard Hucisko
Jędrzejowska Halina Niwiska
Biziorek Rozalia Trześń
Tetlak Jan Hucisko
Białek Emilian Niwiska
Kasza Aleksander Niwiska
Jemioło Tadeusz Niwiska
Róg Zofia Kosowy
Mazur Maria Przyłęk
Serafińska Zuzanna Niwiska
Kwaśnik Anna Trześń
Dziewit Maria Hucisko
Mucha Jerzy Niwiska
Kolis Iwona Niwiska
Świątek Marzena Przyłęk
Skowrońska Aneta Niwiska
Kiwak Szymon Leszcze
Górnisiewicz Piotr Niwiska
Mucha Marcin Niwiska
Chmielowiec Sylwia Siedlanka
Mazur Ewelina Niwiska
Zielińska Małgorzata Trześń
Mucha Barbara Niwiska
Posłuszny Adrian Kosowy
Zielińska Krystyna Przyłęk
Więch Zofia Hucisko
Podgórska Beata Leszcze
Róg Mieczysław Hucisko
Magda Elżbieta Siedlanka
Mokrzycka Bogumiła Trześń
Kluk Halina Hucisko
Kuna Jolanta Trześń
Chodór Bernarda Przyłęk
Chodór Mirosław Przyłęk
Kuca Andrzej Hucisko
Biesiadecka Agnieszka Niwiska
Rzeszutek Elżbieta Siedlanka
Jagodzińska Kazimiera Niwiska
Mazur Lucyna Niwiska
Śpiewak Danuta Niwiska
Łakomy Krystyna Leszcze
Kuca Bogdan Hucisko
Safin Maria Trześń
Golanko Małgorzata Niwiska
Zuba Marta Zapole
Wiącek Łukasz Siedlanka
Magda Urszula Hucina
Bartuś Ewa Leszcze
Skiba Ewa Przyłęk
Wilk Maria Kosowy
Dziuba Iwona Kosowy

Lista rezerwowa:

Pitera Anna Przyłęk
Wołowiec Tadeusz Kosowy
Misiak Marian Przyłęk
Kusak Jerzy Niwiska
Śpiewak Janina Siedlanka
Dyło Eedmund Leszcze
Wilk Zofia Niwiska
Świder Krystyna Leszcze
Krupa Andrzej Niwiska
Rutkowska Małgorzata Siedlanka
Magda Janina Kosowy
Fitał Kazimiera Trześń
Karkut Józefa Hucina